Ju jeni vizitori 4625713

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament luksoz 3+1 me qera ne qytetin e Sarandes.
 • 12910924_1269381349742929_910286624_n
  Full Screen
  • 12910924_1269381349742929_910286624_n%1/13
  • 12910989_1268308759850188_1300206516_n%2/13
  • 12884635_1268312539849810_1815326090_n (1)%3/13
  • 12884576_1267288269952237_1811906123_n%4/13
  • 12895292_1269381499742914_1111741468_n%5/13
  • 12900036_1267287413285656_1646139970_n%6/13
  • 12900143_1268308013183596_884548241_n%7/13
  • 12895518_1268312176516513_2032129916_n%8/13
  • 12895280_1268308933183504_419939315_n%9/13
  • 12910127_1266283090052755_598075883_n%10/13
  • 12910250_1267286936619037_1195596132_n%11/13
  • 12910793_1268308456516885_1590409336_n%12/13
  • 12919218_1268312759849788_830525167_n%13/13
  1/13
  12910924_1269381349742929_910286624_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 89
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Gjergj Araniti , Sarande
  • Zona e brendshme: 118 m²
  • Mbulim zone: 124 m²
  • Zone toke: 6 m²
   • Per qira  240 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament luksoz per sezonin veror,ne nje prej zonave me te frekuentuara te qytetit.
  Me pamje te plot nga deti Jon.Perbehet prej 3 dhomash matrimoniale plus dhome ndenje plus tualet .
  Eshte i mobiluar ne menyre luksoze dhe ka akses ne rrugen hyrese te qytetit.
  Cmimi i ketij apartamenti eshte ditor dhe ndryshon ne baze te periudhes se sezonit.
  Per me teper informacion mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 118.00 m²
   • Zone toke 6.00 m²
   • planimetria 124.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta