Ju jeni vizitori 4659704

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne shitje.
 • 12528671_153811921658873_1494445015_o
  Full Screen
  • 12528671_153811921658873_1494445015_o%1/9
  • 12528498_153811534992245_778679590_o%2/9
  • 12516617_153811631658902_2094225255_o%3/9
  • 12528671_153811921658873_1494445015_o (1)%4/9
  • 12544683_153811714992227_1405616159_o%5/9
  • 12544894_153811588325573_107780771_o%6/9
  • 12546005_153811544992244_674639162_o%7/9
  • 12562555_153811994992199_534904996_o%8/9
  • 12546286_153811948325537_800525076_o%9/9
  1/9
  12528671_153811921658873_1494445015_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 90
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 98 m²
  • Zone toke: 23 m²
   • per shitje 78 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti perb.ehet prej 2 dhomash matrimoniale plus sallon plus tualet.
  Ka nje pozicionim shume te favorshem gjeografikisht me akses ne qender
  te qytetit dhe te shetitores ndodhet vetem pak minuta larg plazhit.
  Disponon 3 ballkone per cdo hapesire perkatese me pamje relaksuese nga deti Jon.
  Perfshire ne cmim eshte kuzhina dhe dollapet e dhomave, te cilat mund te zgjidhen sipas deshires
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 23.00 m²
   • planimetria 98.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %