Ju jeni vizitori 4618844

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per shitje ne nje Kompleks prane Teg
 • Foto sunrise
  Full Screen
  • Foto sunrise%1/13
  • Villa Z3V6 kati perdhe%2/13
  • Villa Z3V6 kati nencati(1)%3/13
  • Villa Z3V6 kati podrum%4/13
  • Villa Z3V6 kati i pare%5/13
  • 20150330_111036%6/13
  • 20150330_111927%7/13
  • 20150330_113153%8/13
  • 20150330_112903%9/13
  • 20160602_124553%10/13
  • 20160602_130118%11/13
  • 20160602_125252%12/13
  • 20160602_130614%13/13
  1/13
  Foto sunrise
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 61
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Vilave Lunder
  • Zona e brendshme: 309 m²
  • Mbulim zone: 392 m²
  • Zone toke: 210 m²
   • per shitje 331 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje Kompleks te ri Vilash ne nje zone qe eshte ne zhvillim ne mes te ajrit te paster larg zhurmave te qytetit prane Qendres Tregtare Teg , shiten vila me siperfaqe te ndryshme . Kompleksi eshte ndertuar me te gjitha kushtet bashkekohore dhe ofron te gjitha sherbimet , siguri , administrim , fushe tenisi , pishine etj .
  Ndertimert jane shume cilesore dhe jane zbatuar te gjitha standartet bashkekohore dhe disponojne dokumentacion te rregullt .
  Ju ftojme per nje vizite prane ketij kompleksi .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 392.00 m²
   • Zone toke 210.00 m²
   • Zone interneti 309.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %