Ju jeni vizitori 4648280

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje tek Rr.Bardhyl
 • 2
  Full Screen
  • 2%1/7
  • 4%2/7
  • 3%3/7
  • 5d01be1f-3397-43b2-8a64-3953888eb93c%4/7
  • 5,%5/7
  • 6%6/7
  • 7%7/7
  1/7
  2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 274
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga Bardhyl
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 105 m²
  • Zone toke: 105 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje prane Rr.Bardhyl. Eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine,dy dhoma gjumi, tualet me dritate dhe nje verande te madhe me mundesi per tu shtuar ne nje ose dy dhoma te tjera. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6 katesh dhe ka siperfaqje totale 105 m2. I pozicionuar ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, apartamenti eshte nje mundesi e mire per nje jetese komode. Per me shume informacion ju ftoj per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
   • Zone toke 105.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %