Ju jeni vizitori 4604826

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 prane Vasil Shantos
 • 12562779_10206831669888755_334234874_o
  Full Screen
  • 12562779_10206831669888755_334234874_o%1/4
  • 12562941_10206831669928756_1771570493_o%2/4
  • 12511588_10206831669688750_1380682581_n%3/4
  • 12562446_10206831670248764_261902070_o%4/4
  1/4
  12562779_10206831669888755_334234874_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 260
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Irfan Tomini
  • Zona e brendshme: 73 m²
  • Mbulim zone: 73 m²
   • per shitje 51 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apratament 2+1 73 m2, ne nje zone mjaft te qete dhe pa zhurma, prane Vasil Shantos tek stacioni i fundit i Tirane se Re. Apratamenti eshte i kompozuar ne 2 dhoma gjumi me drejtim nga jugu, 1 ambient ngrenie/ndenie, ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banimi, dhe eshte totalisht i rikonstruktuar si brenda apartamentit edhe soleta dhe ka nevoje vetem per tu lyer. Per nje vizite ne apartrament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 73.00 m²
   • Zone interneti 73.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %