Ju jeni vizitori 4662428

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • 20151022_175134
  Full Screen
  • 20151022_175134%1/10
  • 20151022_175355%2/10
  • 20151022_175437%3/10
  • 20151022_175413%4/10
  • 20151022_175456%5/10
  • 20151022_175314%6/10
  • 20151022_175306%7/10
  • 20151022_175319(0)%8/10
  • 20151022_175058%9/10
  • 20151022_175241%10/10
  1/10
  20151022_175134
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 102
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 106 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te qete te Tiranes, organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Me pamje nga jugu. Ka nje mobilim modern dhe shume te kendshem. Per me shume informacion na kontaktoni qe ta vizitojme se bashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 106.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %