Ju jeni vizitori 4660997

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet zyre 100 m2 tek Rr. Elbasanit, prane Floges
 • 12517021_10206831671768802_1281088007_o
  Full Screen
  • 12517021_10206831671768802_1281088007_o%1/6
  • 12511156_10206831671488795_346908445_o%2/6
  • 12544851_10206831670608773_847434358_o%3/6
  • 12544182_10206831671608798_1054297265_o%4/6
  • 12557815_10206831671528796_1529811521_o%5/6
  • 12506610_10206831671088785_900910881_n%6/6
  1/6
  12517021_10206831671768802_1281088007_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 261
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 215 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet zyre ne nje nga zonat me te pelqyera dhe nje zone me levizshmeri shume te larte, gjithashtu shume thjesht e gjetshme tek Rruga Elbasanit prane Floges. Zyra ka akses te menjehershem me rrugen e Elbasnit. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri,ne nje kat qe eshte i perbere vetem me zyra. Ka nje siperfaqe totale prej 100 m2, dhe eshte i ndare ne 3 ambiente te medha, 1 dhome depo dhe 1 tualet. Zyra mund te perdoret per nje shumllojshmeri biznesesh, dhe per momentin eshte e dhene me qera. Nga vet zona qe ndodhet zyra e ben kete nje cmim Okazion!!! per nje vizite ne ambient mund te na kontakti
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %