Ju jeni vizitori 4685358

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Hotel me qira Sarande.
 • 11855775_10153127548570197_2372181326076587291_n
  Full Screen
  • 11855775_10153127548570197_2372181326076587291_n%1/14
  • 16977_271989080196_2876712_n%2/14
  • 11781716_10153090360125197_6266026508403776397_n%3/14
  • 380019_286671368108159_753402018_n%4/14
  • 11755263_10153091299785197_8478031000606276732_n%5/14
  • 16977_271985620196_2253001_n%6/14
  • 16977_271989085196_5314701_n%7/14
  • 16977_271985615196_8160913_n%8/14
  • 16977_271989095196_2596897_n%9/14
  • 259186_10151080078705197_518352490_o%10/14
  • 16977_271985630196_4451923_n%11/14
  • 11880546_10153152378255197_6061918303788335527_n%12/14
  • 11954787_10153160798125197_7239864131567918438_n%13/14
  • 16977_271989085196_5314701_n%14/14
  1/14
  11855775_10153127548570197_2372181326076587291_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 93
  • Tipi i prones: Hotel me vet sherbim
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 400 m²
  • Mbulim zone: 2.153 m²
  • Zone toke: 1.753 m²
   • Per qira  3 340 €
 • Detajet e prones

  Jepet hotel me qira, ne vijen e dyte te detit me pamje Jug-perndimore nga deti Jon dhe qyteti i Korfuzit.
  Ky hotel perfshin pamje gjithshtu nga liqeni i Butrintit dhe lumi i Bistrices.
  Perbehet prej 35 dhomash me kapacitet 100 persona.
  Disponon ne katin e fundit me pamje 280 grad Bar Restorant.
  Hoteli perfshin parkim me vleren 1753m2 ,dhe hapesira te gjelberuara.
  Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 36
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 35
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 6
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 2153.00 m²
   • Zone toke 1753.00 m²
   • Zone interneti 400.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta