Ju jeni vizitori 4164771

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Qira te Ambasador 3
 • 20160901_143211
  Full Screen
  • 20160901_143211%1/8
  • 20160901_143156%2/8
  • 20160901_143206%3/8
  • 20160901_143217_HDR%4/8
  • 20160901_143257%5/8
  • 20160901_143221%6/8
  • 20151202_142013%7/8
  • 20160901_143340%8/8
  1/8
  20160901_143211
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 257
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sheh Ahmet Pazari
  • Zona e brendshme: 142 m²
  • Mbulim zone: 142 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje nga ndertimet me te reja te Tiranes.Apartamenti sapo eshte perfunduar dhe eshte ne fazen e mobilimit. Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje sallon te madh dy tualete dhe nje depo. Apartamenti ka nje pamje shume te bukur. Ne sherbim te tij eshte edhe nje garazhd.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 142.00 m²
   • Zone interneti 142.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta