Ju jeni vizitori 4665600

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent me Qera ne Katin II tek Kullat Binjake, Pamje nga Bulevardi, i Shkelqyer per Lokal ose Zyra
 • IMG_20160120_111620
  Full Screen
  • IMG_20160120_111620%1/10
  • IMG_20160114_122044%2/10
  • IMG_20160114_122048%3/10
  • IMG_20160114_122113%4/10
  • IMG_20160114_122758%5/10
  • IMG_20160114_122624%6/10
  • IMG_20160114_122644%7/10
  • IMG_20160114_122858%8/10
  • IMG_20160114_122927%9/10
  • IMG_20160114_122952%10/10
  1/10
  IMG_20160120_111620
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 62
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: Jo e aplikueshme
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi "Deshmoret e Kombit"
  • Zona e brendshme: 370 m²
   • Per qira  5 900 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te kulles 2, ne cepin e djathte; ka pamje ne tre drejtime dhe eshte shume i bukur per lokal ose zyra. Aksesi eshte i dyfishte, nga hyrja kryesore e godines ose nga hyrja e pasme me shkalle dhe ashensor. Nese nje kompanie, si p.sh banke, i duhet nje recepsion ne katin 0, mund te perdoret ambjenti qe per momentin sherben si fast-food (Tirana Grill), qe ka te njejtit pronare dhe te krijohet nje lidhje nga brenda i dy ambjenteve. Cmimi 16 EUR/m2 eshte konkurues me qendrat e tjera te biznesit.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 370.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta