Ju jeni vizitori 4179873

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 .
 • 12546251_154668921573173_1314295452_o
  Full Screen
  • 12546251_154668921573173_1314295452_o%1/9
  • 12557171_154668838239848_685293591_o (1)%2/9
  • 12528666_154668944906504_42814659_o%3/9
  • 12517214_154668878239844_1209664983_o%4/9
  • 12528354_154668954906503_1494553445_o%5/9
  • 12528222_154668911573174_629613478_o%6/9
  • 12557115_154668928239839_389212357_o%7/9
  • 12544777_154668964906502_1382864548_o%8/9
  • 12557171_154668838239848_685293591_o%9/9
  1/9
  12546251_154668921573173_1314295452_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 94
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 83,18 m²
  • Mbulim zone: 106,49 m²
  • Zone toke: 23,31 m²
   • per shitje 84 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje me hapesire te gjere, perbehet prej dy dhomash gjumi plus dy tualete dhe nje dhome ndenje.
  Kjo hyrje disponon ballkon me pamje Jug-perendimore nga deti Jon.
  Ndodhet ne qender te qytetit , me akses shume te favorshem ne shetitoren dhe parkun e qytetit.
  Per me teper informacione na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %