Ju jeni vizitori 4577010

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Vile me Qera ne Sauk
 • IMG_9443.JPG
  Full Screen
  • IMG_9443.JPG%1/15
  • IMG_9442.JPG%2/15
  • IMG_9441.JPG%3/15
  • IMG_9452.JPG%4/15
  • IMG_9453.JPG%5/15
  • IMG_9456.JPG%6/15
  • IMG_9449.JPG%7/15
  • IMG_9458.JPG%8/15
  • IMG_9459.JPG%9/15
  • IMG_9468.JPG%10/15
  • IMG_9465.JPG%11/15
  • IMG_9461.JPG%12/15
  • IMG_9470.JPG%13/15
  • IMG_9471.JPG%14/15
  • IMG_9472.JPG%15/15
  1/15
  IMG_9443.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 276
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
  • Zone toke: 250 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje lagje shume te qete te Saukut dhe ka afer rrugen kryesore.
  Eshte e rrethuar dhe ka nje hapesire perpara. Garazhdi funksionon edhe nga brenda shtepise..
  Ka ngrohje dhe eshte e kompletuar. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone toke 250.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta