Ju jeni vizitori 4662371

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira
 • photo 1.JPG
  Full Screen
  • photo 1.JPG%1/9
  • photo 4.JPG%2/9
  • photo 5 (1).JPG%3/9
  • photo 4 (1).JPG%4/9
  • photo 4 (2).JPG%5/9
  • photo 2 (2).JPG%6/9
  • photo 3 (1).JPG%7/9
  • photo 5.JPG%8/9
  • photo 2.JPG%9/9
  1/9
  photo 1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 261
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Pallati Gener 2
  • Zona e brendshme: 86 m²
  • Mbulim zone: 86 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira. Pjeserisht e mobiluar me gjerat me te domosdoshme. Ndodhet ne nje pallat me nje ndertim cilesor. Ne kat te dyte. I organizuar nga nje dhome gjumi, nje dhome ndenjeje dhe 1 tualet. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 86.00 m²
   • Zone interneti 86.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta