Ju jeni vizitori 4596991

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per qira
 • 20160108_123113
  Full Screen
  • 20160108_123113%1/14
  • 20160108_122157%2/14
  • 20160108_121953%3/14
  • 20160108_122005%4/14
  • 20160108_122109%5/14
  • 20160108_122213%6/14
  • 20160108_122507%7/14
  • 20160108_122523%8/14
  • 20160108_122542%9/14
  • 20160108_122551%10/14
  • 20160108_122611%11/14
  • 20160108_122242%12/14
  • 20160108_122248%13/14
  • 20160108_122304%14/14
  1/14
  20160108_123113
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 262
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Zogu i Pare
  • Zona e brendshme: 300 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Ambjente komerciale per qira prane Bulevardit Zogu Pare. Jane dy ambjente, secila me nje siperfaqe 300 m2. Ndodhet ne nje ndertim te ri me fasade xhami nga rruga kryesore. Ambjenti eshte open space dhe mund te sherbeje per cfardo lloj biznesi qofte call center, zyra etj. I shtruar me pllaka, i pajisur me nje dhome ngrenie te vogel. Per me shume informacion dhe vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone interneti 300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta