Ju jeni vizitori 4590504

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • 12562946_153828578323874_422871395_o
  Full Screen
  • 12562946_153828578323874_422871395_o%1/6
  • 12528190_153828591657206_1563417334_o%2/6
  • 12562501_153828601657205_1203155711_o%3/6
  • 12528400_153828611657204_287645108_o%4/6
  • 12557688_153828634990535_1147518749_o%5/6
  • 12546113_153828661657199_571876415_o%6/6
  1/6
  12562946_153828578323874_422871395_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 96
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 58 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
  • Zone toke: 2 m²
   • per shitje 27 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1 plus 1 ne shitje , me akses ne 1 nga rruget kryesore te qytetit
  Hyrja perbehet prej 1 dhome ndenje plus dhome gjumi plus tualet
  Ka nje pozicionim shume te favorshem gjeografik , afer portit dhe shetitores se qytetit.
  Ndodhet ne nje objekt me punime shume cilesore.
  Per nje vizit ne kete apartament na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone toke 2.00 m²
   • Zone interneti 58.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %