Ju jeni vizitori 4630086

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra ose Showroom me qira ne autostrade
 • usluga
  Full Screen
  • usluga%1/1
  1/1
  usluga
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 280
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne autostrade Prane Credit Agricole
  • Zona e brendshme: 4.000 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  20 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjente per zyra ne autostrade. Ambjentet ndodhen ne kati i 3 dhe 4 i nje godine 4 kateshe dhe 500m2 jane ne katin 0. Cmimi 5Euro .m2 Prane zyrave te bankes Credit Agricole , QTU , autostrada Tirane -Durres. Per cdo interes na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 4000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta