Ju jeni vizitori 4620532

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile + Truall
 • IMG_20151221_122356
  Full Screen
  • IMG_20151221_122356%1/10
  • IMG_20151221_122434%2/10
  • IMG_20151221_122446%3/10
  • IMG_20151221_122649%4/10
  • IMG_20151221_122624%5/10
  • IMG_20151221_122740%6/10
  • IMG_20151221_123010%7/10
  • IMG_20151221_123448%8/10
  • IMG_20151221_123411%9/10
  • IMG_20151221_123747%10/10
  1/10
  IMG_20151221_122356
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 517
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 4 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 165,20 m²
   • per shitje 210 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vile me siperfaqe 165.2 m2 plus truall e pozicionuar ne rrugen Gramoz Pashko prane vilave gjermane. E ndare ne 2 kate ku ne katin perdhe me gjenden 2 dhoma, tualeti, 1 kuzhine e vogel dhe garazhi. Ne katin e dyte gjenden 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande me sip. 21.5 m2. Ne oborrin perreth viles jane mbjelle peme frutore. Per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 165.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %