Ju jeni vizitori 4192213

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Lokal me qira, Bllok
 • DSC_0887.JPG
  Full Screen
  • DSC_0887.JPG%1/6
  • DSC_0888.JPG%2/6
  • DSC_0886.JPG%3/6
  • DSC_0889.JPG%4/6
  • DSC_0890.JPG%5/6
  • DSC_0891.JPG%6/6
  1/6
  DSC_0887.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 236
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Gjin Bue Shpata
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • per shitje 180 000 €
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient komercial gjysëm nën tokë pranë zonës së bllokut. I organizuar ne dy ambiente pakez të veçuara ndërmjet tyre siperfaqe e brendshme 120 m2. ka dritare qe shfrytëzojnë dritën natyrale. Ambienti gjithashtu ka sistem ndriçimi tavanor me spote si dhe sistem aspirimi. Ka një tualet dhe mundesinë e një verandë të shfrytezueshme deri ne 90 m2. Të interesuarit mund të kontaktojnë për më tepër informacion.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Hatije Proda
  Telefone: +355672030830
  email: proda.h@c21elite.al / proda.h@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %