Ju jeni vizitori 4679071

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1, Bllok
 • Copy of DSC_0780.JPG
  Full Screen
  • Copy of DSC_0780.JPG%1/10
  • Copy of DSC_0777 - Copy.JPG%2/10
  • Copy of DSC_0782.JPG%3/10
  • Copy of DSC_0783.JPG%4/10
  • Copy of DSC_0786.JPG%5/10
  • Copy of DSC_0785.JPG%6/10
  • Copy of DSC_0788.JPG%7/10
  • Copy of DSC_0784.JPG%8/10
  • Copy of DSC_0787.JPG%9/10
  • Copy of DSC_0781.JPG%10/10
  1/10
  Copy of DSC_0780.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 237
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Gjin Bue Shpata
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Apartament me siperfaqe 130 m2 pranë zonës së Bllokut, I organizuar në një ambient ndënje, kuzhinë më vete, dy tualete, kordor dhe 3 ballkone qe komunikojne me njeri tjetrin. Eshtë në gjendje shumë të mirë, i pershtatshem per zyra dhe per banim.
  Për më tepër informacion, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 3
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore perendim/veri/lidnje
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 127.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta