Ju jeni vizitori 4590583

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1, Pranë UET
 • DSC_1013.JPG
  Full Screen
  • DSC_1013.JPG%1/6
  • DSC_1011.JPG%2/6
  • DSC_1016.JPG%3/6
  • DSC_1017.JPG%4/6
  • DSC_1015.JPG%5/6
  • DSC_1018.JPG%6/6
  1/6
  DSC_1013.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 238
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sali Butka
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 69 m²
   • per shitje 61 900 €
 • Detajet e prones

  Apartament për shitje ne katin e gjashtë të banimit, në një zonë tepër të aksesueshme mbrapa Universitetit Europian të Tiranës. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, nje sallon dhe 1 tualet me dritare. Ka orientim Lindje- Jug dhe disponon dokumentacion të rregullt.
  Për më tepër informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Kuzhine e vogel 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore lindje/jug
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Siperfaqet
   • planimetria 69.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %