Ju jeni vizitori 4209224

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 4+1
 • Photo0405
  Full Screen
  • Photo0405%1/7
  • Photo0399%2/7
  • Photo0400%3/7
  • Photo0403%4/7
  • Photo0402%5/7
  • Photo0404%6/7
  • Photo0401%7/7
  1/7
  Photo0405
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 202
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Qendra e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Aleksander Goga"
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
  • Condo cmim: 215 €
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament me siperfaqje 150 m2 prane gjykates se rrethit Durres. Apartamenti eshte i strukturuar ne 3 dhoma gjumi ,kuzhine e vecuar ,2 ballkone dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4 kateshe ,shume prane qender . Jepet me qera i pamobiluar, me perjashtim te kuzhines. Per nje vizite nga afer, ju lutem na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • Siperfaqet
   • pjesa e ballkonit 0.00 m2
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
  • sherbimet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta