Ju jeni vizitori 4665549

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial ne bllok.
Ekskluzive
 • DSC_4673.JPG
  Full Screen
  • DSC_4673.JPG%1/5
  • DSC_4675.JPG%2/5
  • DSC_4667.JPG%3/5
  • DSC_4670.JPG%4/5
  • DSC_4668.JPG%5/5
  1/5
  DSC_4673.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 405
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Vaso Pashka ,Aktualisht "Login In" Bar , Perball Steel Wings ish-Blloku
  • Zona e brendshme: 54,40 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Ambient komercial buze rruges Pashko Vasa .
  Ambienti ka tre shkalle zbritese (bodrum 60 cm i thelle) dhe perpara ka nje ambient te shfrytezueshem prej 15m2 .
  E pajisur me certefikate pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Qendra e qytetit
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 54.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %