Ju jeni vizitori 4191434

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamenti (i mobiluar)
 • DSCN1993
  Full Screen
  • DSCN1993%1/7
  • DSCN1994%2/7
  • DSCN1992%3/7
  • DSCN1991%4/7
  • DSCN1995%5/7
  • DSCN2000%6/7
  • DSCN1999%7/7
  1/7
  DSCN1993
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 206
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Stadiumi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Abaz Celkupa" ,prane shkolles "Qemal Mici"
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
  • Condo cmim: 60 000 €
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane shkolles 'Qemal Mici' ,ne lagjen 16 . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te , te nje pallati 5 katesh dhe eshte teresisht i mobiluar. Eshte i strukturuar ne 2 dhoma gjumi ,1 sogiorno e madhe dhe 1 tualet. Dhomat jane te pajisura me kondicioner dhe kuzhina eshte e vecuar. Bashke me apartamentin ,mund te shitet dhe nje garazh me siperfaqe 50 m2 ne katin e pare te pallatit, . Ju ftojme te na kontaktoni per nje vizite nga afer . Ju mirepresim!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 50
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %