Ju jeni vizitori 4578352

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Trruall ne shitje Berdenesh , Sarande
 • 12620762_223971724607980_2005003_o
  Full Screen
  • 12620762_223971724607980_2005003_o%1/3
  • 12632817_223971527941333_1851533326_o%2/3
  • 12632986_223971657941320_1674430596_o%3/3
  1/3
  12620762_223971724607980_2005003_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 100
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr, SH81 , Berdenesh , Sarande
  • Mbulim zone: 1.200 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet trruall ne rrugen SH81 Sarande-Berdenesh me siperfaqje 1200 m2,
  trrualli ka pozicion shume te favorshem gjeorafik per nje shumellojshmeri
  biznesesh.
  Prona ndodhet midis qytetit te Sarandes dhe Ksamilit.
  Per te teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 1200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %