Ju jeni vizitori 4648336

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dhe jepet me qera Vile me pishine ne kompleksin Kodra e Diellit
 • IMG_2936.JPG
  Full Screen
  • IMG_2936.JPG%1/8
  • IMG_2939.JPG%2/8
  • IMG_2934.JPG%3/8
  • IMG_2941.JPG%4/8
  • IMG_2942.JPG%5/8
  • IMG_2943.JPG%6/8
  • IMG_2953.JPG%7/8
  • IMG_2944.JPG%8/8
  1/8
  IMG_2936.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 292
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 326 m²
  • Mbulim zone: 326 m²
  • Zone toke: 326 m²
   • per shitje Cmimet
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet Vile 3 kateshe me pishine ne Kompleksin Kodra e Diellit.Organizuar ne 3 kate.Parkim privat dhe pishine.Ofron pamje fantastike.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 326.00 m²
   • Zone toke 326.00 m²
   • Zone interneti 326.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %