Ju jeni vizitori 4625790

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke ne Lunder
 • 12516669_558844034296173_784628524_o
  Full Screen
  • 12516669_558844034296173_784628524_o%1/4
  • 12631163_558844064296170_735645366_o%2/4
  • 12630900_558844027629507_939628195_o%3/4
  • 12669325_558844040962839_872472663_o%4/4
  1/4
  12516669_558844034296173_784628524_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 244
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Lunder, Farke e Madhe
  • Zona e brendshme: 8,50 ha
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne Lunder, ne rruge te pare.
  Toka eshte e shtrire ne nje nga zonat me prespektiven me te madhe te zhvillimit, e cila lidh orientimin Jug-Lindor te Tiranes. Kjo zone ka marre nje zhvillim shume te madh per sa i perket banesave luksoze dhe ambienteve te ndryshme komerciale. Cmimi 60 euro/m2
  Per cdo informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 85000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %