Ju jeni vizitori 4578211

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitete Apartament 2+1 plus post parkimi prane Hipotekes
 • IMG_2884.JPG
  Full Screen
  • IMG_2884.JPG%1/13
  • IMG_2879.JPG%2/13
  • IMG_2881.JPG%3/13
  • IMG_2885.JPG%4/13
  • IMG_2886.JPG%5/13
  • IMG_2890.JPG%6/13
  • IMG_2894.JPG%7/13
  • IMG_2895.JPG%8/13
  • IMG_2903.JPG%9/13
  • IMG_2896.JPG%10/13
  • IMG_2899.JPG%11/13
  • IMG_2905.JPG%12/13
  • IMG_2908.JPG%13/13
  1/13
  IMG_2884.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 303
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Hipotekes
  • Zona e brendshme: 99 m²
  • Mbulim zone: 203,40 m²
  • Zone toke: 5,40 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 99m2 prane hipotekes se Tiranes.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe verande 99m2.Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 203.40 m²
   • Zone toke 5.40 m²
   • Zone interneti 99.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %