Ju jeni vizitori 4660923

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje
  • DSC_0573.JPG
    Full Screen
    • DSC_0573.JPG%1/12
    • DSC_0542.JPG%2/12
    • DSC_0531.JPG%3/12
    • DSC_0533.JPG%4/12
    • DSC_0529.JPG%5/12
    • DSC_0538.JPG%6/12
    • DSC_0540.JPG%7/12
    • DSC_0552.JPG%8/12
    • DSC_0554.JPG%9/12
    • DSC_0555.JPG%10/12
    • DSC_0565.JPG%11/12
    • DSC_0560.JPG%12/12
    1/12
    DSC_0573.JPG
  • Detajet perberese te prones
    • Reference: MEI 69
    • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
    • Tipi i prones: Apartament
    • status: i/e perdorur
    • Distrikt: Tirana
    • Qark ose prefekture: Tirana
    • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
    • zone: - - -
    • Adresa: Tek kujdesi i klienti oshe, afer Sgs.
    • Zona e brendshme: 130 m²
    • Mbulim zone: 130 m²
      • per shitje 139 000 €
  • Detajet e prones

    Shitet apartament, prane oshe . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne i shtruar me parket dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri. Siperfaqe totale 130m2 2+1 i bollshem dhe guzhine me vete. Orientimin e ka veri - jug ku te dyja dhomat e gjumit jane orientim jug.Cmimi eshte i diskutueshem.
  • Te paraqitura

    • Dhoma
      • Tualete 2
      • Dhoma ndenje 1
      • te gjitha dhomat 4
      • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
    • Perreth
      • zona jeshile
      • autostrade
      • farmaci
      • Transport publik
      • Shkolle
      • Supermarkete
    • ekstra
      • Kushte Shkelqyer
    • Siperfaqet
      • planimetria 130.00 m²
      • Zone interneti 130.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

    Menyre Kontakti

    emer
    Telefone
    email
    Mesazh
  • Te dhena per agjentin

    Gledius Bocaj
    Real Estate Agent
    Telefone: +355676022313
    email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
  • Detaje per agjensi

    CENTURY 21 Mei Properties
    Telefone: +355 42403900
    email: info@c21meiproperties.com
  • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %