Ju jeni vizitori 4594935

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per Shitje prane Liceut Artistik
 • 20151028_102756
  Full Screen
  • 20151028_102756%1/6
  • 20151028_102806%2/6
  • 20151028_102830%3/6
  • 20151028_103248%4/6
  • 20160203_132956%5/6
  • 20160203_133053%6/6
  1/6
  20151028_102756
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 275
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Qamil Guranjaku
  • Zona e brendshme: 106 m²
  • Mbulim zone: 106 m²
   • per shitje 165 000 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial per shitje prane Drejtorise se Higjenes buze rruge kryesore. Ambienti eshte i dhene me qira dhe mund te sherbeje per cdo biznes.Ambienti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 106.00 m²
   • Zone interneti 106.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %