Ju jeni vizitori 4623922

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjente Biznesi Per qera Bulevardi Zogu i Pare
 • DSC_0332.JPG
  Full Screen
  • DSC_0332.JPG%1/11
  • DSC_0333.JPG%2/11
  • DSC_0336.JPG%3/11
  • DSC_0337.JPG%4/11
  • DSC_0338.JPG%5/11
  • DSC_0335.JPG%6/11
  • DSC_0334.JPG%7/11
  • DSC_0339.JPG%8/11
  • DSC_0424.JPG%9/11
  • DSC_0425.JPG%10/11
  • DSC_0426.JPG%11/11
  1/11
  DSC_0332.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 64
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1.200 m²
   • Per qira  7 €
 • Detajet e prones

  Jepen ambjente Biznesi per Qera e nje kompleks Biznesi Prane qendres se Tiranes . Ambnjentet Jane te Organizuara ne tre kate respektivisht 457m2 , 477m2 , dhe 132m2 . Ambjentet jepen te gjitha Bashke ose te ndare sipas kerkeses. Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 1200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta