Ju jeni vizitori 4590612

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje prane Gjimnazit Petro Nini
 • DSC_1026.JPG
  Full Screen
  • DSC_1026.JPG%1/11
  • DSC_1030.JPG%2/11
  • DSC_1035.JPG%3/11
  • DSC_1032.JPG%4/11
  • DSC_1034.JPG%5/11
  • DSC_1036.JPG%6/11
  • DSC_1038.JPG%7/11
  • DSC_1043.JPG%8/11
  • DSC_1040.JPG%9/11
  • DSC_1044.JPG%10/11
  • DSC_1045.JPG%11/11
  1/11
  DSC_1026.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 254
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ymer Kurti
  • Zona e brendshme: 124 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
  • Condo cmim: 10 €
   • per shitje 148 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane Gjimnazit Petro Nini . Ambjenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje , nje kuzhine te vecante , dy dhoma gjumi , dy banjo , nje korridor dhe nje ballkon. Apartmenti ka punime shume cilesore ,ngrojhe me sistem kaldaje te personalizuar , sistem ftohje me AC. . Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 124.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %