Ju jeni vizitori 4625868

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke me Hipoteke ne Velipoje, ne Zonen Rrjodh
Ekskluzive
 • foto rrjodh 1
  Full Screen
  • foto rrjodh 1%1/3
  • Rrjodh 2%2/3
  • Rrjodh 3%3/3
  1/3
  foto rrjodh 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 274
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Shkodër
  • Qark ose prefekture: Velipojë
  • Qytet: Velipojë
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Baks /rrjodh
  • Zone toke: 360 m²
   • per shitje 26 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke me dokumenta te rregullt prane detiti ne Zonen e plazhit te Velipojes, ne nje pjese te pa populluar me ndertime ne Rrjodh. Toka eshte 360 m2 dhe e rrethuar. Mundesi shume e mire per te pasur shtepi afer detit dhe te pa ngarkuar me ndertime. toka disponon certifikate te rrgullt pronesie. Ju ftojme te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • Plazh
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
   • Pamje nga deti
  • Siperfaqet
   • Zone toke 360.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %