Ju jeni vizitori 4691637

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 90.1 m2
 • 12562946_153828578323874_422871395_o
  Full Screen
  • 12562946_153828578323874_422871395_o%1/9
  • 12545831_153833088323423_1488208952_o%2/9
  • 12545792_153832994990099_1665454206_o%3/9
  • 12511399_153833024990096_717635735_o%4/9
  • 12545734_153833078323424_1326398936_o%5/9
  • 12546231_153833058323426_474904845_o%6/9
  • 12556960_153833101656755_636751400_o%7/9
  • 12562755_153833008323431_1681461115_o%8/9
  • 12556958_153833041656761_1493972281_o%9/9
  1/9
  12562946_153828578323874_422871395_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 104
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90,10 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 i organizuar ne nje sallon te perbashket me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , nje tualet edhe 1 ballkon me hapesire.
  Pozicionimi i objektit ka orjentim Lindor , afer qendres se qytetit dhe 5 minuta larg detit.
  Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %