Ju jeni vizitori 4662458

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek shallvaret
 • DSC_5741.JPG
  Full Screen
  • DSC_5741.JPG%1/5
  • DSC_5749.JPG%2/5
  • DSC_5744.JPG%3/5
  • DSC_5754.JPG%4/5
  • DSC_5750.JPG%5/5
  1/5
  DSC_5741.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 813
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Pallati i shallvareve
  • Zona e brendshme: 75 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartamant per shitje tek shallvaret, në një nga zonat me të aksesueshme te Tiranës.
  Organizuar në: 1 sallon (kuzhina e përfshirë), 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet.
  Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponin certifikate pronesie.
  Për cdo informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %