Ju jeni vizitori 4630199

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 1+1.
 • DSCN1530.JPG
  Full Screen
  • DSCN1530.JPG%1/8
  • DSCN1531.JPG%2/8
  • DSCN1521.JPG%3/8
  • DSCN1527.JPG%4/8
  • DSCN1529.JPG%5/8
  • DSCN1524.JPG%6/8
  • DSCN1526.JPG%7/8
  • DSCN1532.JPG%8/8
  1/8
  DSCN1530.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 114
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 45 m²
  • Mbulim zone: 52,35 m²
  • Zone toke: 7,35 m²
   • per shitje 30 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete , perbehet prej 1 dhome gjumi plus tualet dhe 2 ballkone.
  Hyrja disponon pamje nga deti me orientim Jug-Perendimor.
  Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.
  Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 52.35 m²
   • Zone toke 7.35 m²
   • Zone interneti 45.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %