Ju jeni vizitori 4623979

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION Papafingo 1+1 ne shitje.
 • DSCN1540.JPG
  Full Screen
  • DSCN1540.JPG%1/15
  • DSCN1536.JPG%2/15
  • DSCN1535.JPG%3/15
  • DSCN1537.JPG%4/15
  • DSCN1539.JPG%5/15
  • DSCN1538.JPG%6/15
  • DSCN1543.JPG%7/15
  • DSCN1544.JPG%8/15
  • DSCN1541.JPG%9/15
  • DSCN1552.JPG%10/15
  • DSCN1545.JPG%11/15
  • DSCN1553.JPG%12/15
  • DSCN1556.JPG%13/15
  • DSCN1559.JPG%14/15
  • DSCN1557.JPG%15/15
  1/15
  DSCN1540.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 115
  • Tipi i prones: Papafingo
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 62,33 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet papafingo ne cmim okazion ne nje zone te qete me pamje te plote nga deti Jon.
  Papafingo perbehet prej nje dhome gjumi plus tualet dhe ballkon te perbashket.
  Me certifikate pronesie ,cmimi eshte i diskutueshem.
  Per me teper informacion per kete prone na kontakon
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 62.33 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %