Ju jeni vizitori 4602386

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial.
 • IMG_20160210_112327
  Full Screen
  • IMG_20160210_112327%1/7
  • IMG_20160210_112300%2/7
  • IMG_20160210_112322%3/7
  • IMG_20160210_112431%4/7
  • IMG_20160210_112500%5/7
  • IMG_20160210_112859%6/7
  • IMG_20160210_112512%7/7
  1/7
  IMG_20160210_112327
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 327
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Tish Dahia" prane "kristal Center"
  • Zona e brendshme: 360 m²
   • per shitje 288 000 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ka nje siperfaqe prej 360 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati me pamje nga 'kristal center'.
  Eshte i ndare ne dy ambjente, njeri prej 130 m2 dhe tjetri ne 230 m2 shiten vecmas ose ne total 360 m2.
  I pershtatshem per aktivitete te ndryshme te tipit Call center, magazine, supermarket, bar kafe etj.
  Ka avantazh shfrytezimin e nje hapsire perpara objektit.
  Ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 360.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %