Ju jeni vizitori 4594784

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 ne Plazh Durres
 • Ap. Durres
  Full Screen
  • Ap. Durres%1/4
  • Ap. 2 Durres%2/4
  • foto 2%3/4
  • foto durres%4/4
  1/4
  Ap. Durres
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 914
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi hekurrudha
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 50 m²
   • per shitje 30 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti gjendet ne Plazhin e Durresit ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara.
  Vendndodhja eshte shume e preferuar edhe per ne dimer, pasi gjendet ne zonen e qytetit.
  I ndodhur ne katin e 6-te te nderteses nga ballkoni shihet nje pamje e mrekullueshme nga deti.
  Apartamenti shitet me hipoteke dhe eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
  Eshte me ashensor, uje dhe drita 24 ore.
  Plazhi poshte shtepise eshte nje vend i mire dhe i qete per familjaret.
  Shitet i mobiluar. Mobilimi eshte shume bashkekohor me te gjitha kushtet dhe modern.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %