Ju jeni vizitori 4630286

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per qira
 • f4c91fc9-f857-4d61-8d89-fdc268647b04
  Full Screen
  • f4c91fc9-f857-4d61-8d89-fdc268647b04%1/21
  • 0e7b2985-2175-446c-8e0a-0893f41254a5 (1)%2/21
  • 0e7b2985-2175-446c-8e0a-0893f41254a5%3/21
  • 2e8f34d9-d3d2-40e9-b37f-9b195eea3586%4/21
  • 2ebf98bd-37f8-420d-8864-b3241385c154%5/21
  • 3b76c555-d7dd-4dc2-a9dd-33aa14e7266a%6/21
  • 7b8e7122-a724-455e-9733-bc19649fe719%7/21
  • 45a76bef-4239-4b4d-a8a3-77ed8effc462%8/21
  • 63a43048-9462-49a0-a0f1-f66ef21e862e%9/21
  • 7649e217-2ae2-443b-bbdf-284dd27a1d6f%10/21
  • 27497550-5c79-4e09-9425-7f15c334d842%11/21
  • 86547551-6290-4c71-9f68-7d4290a08039%12/21
  • a2b9ca7d-e63a-45b5-b2b0-0e34c6d5b2d3%13/21
  • b599cc51-85ff-499e-84f8-30d678930ea6%14/21
  • c3e550d1-5d11-407e-883c-7d976def6315%15/21
  • c5da8100-db4a-4078-b9fe-eba70bf9273d%16/21
  • cbed950b-ae6e-4dbb-b201-e005e9f955dd%17/21
  • ceadc91c-8f23-45a0-a071-bfe5788487ab%18/21
  • cf3f76c1-bbe1-4a2e-94f8-8332d0b7bb1d%19/21
  • d4ee571d-f8d6-486e-ab6c-8b28b1a99aa5%20/21
  • e0884703-7d7f-4da1-b3df-bf896d5356c8%21/21
  1/21
  f4c91fc9-f857-4d61-8d89-fdc268647b04
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 333
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Prane gjuheve te huaja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 420 m²
  • Mbulim zone: 420 m²
   • per shitje 450 000 €
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera Vile 3 kateshe ne Rrugen Budi .Cdo kat eshte 140 m2 dhe i organizuar ne ambjent ndenjie,kuzhine, 3 dhoma gjumi,3 tualete.Vila ofron dhe parking privat.E pa mobiluar.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 420.00 m²
   • Zone interneti 420.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %