Ju jeni vizitori 4597011

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shite apartament 2+1
 • 11668154_180632865643445_220125057_n
  Full Screen
  • 11668154_180632865643445_220125057_n%1/5
  • 12516296_180632925643439_964297865_n%2/5
  • 12659791_180632885643443_1145899820_n%3/5
  • 12746229_180632902310108_1937510442_n%4/5
  • 12746511_180632945643437_1606328634_n%5/5
  1/5
  11668154_180632865643445_220125057_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 122
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 100m2.
  Ky paratament perbehet prej 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 sallon me kuzhine si edhe ballkon.
  Ndodhet ne katin e 2-te banimi, ndertim i ri me ashensor.
  Apartamenti ka kushte optimale jetese , punime cilesore , ballkon te madh si edhe nje orientim shume te mire.
  Ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar , me dalje te menjehershme ne rruget kryesore te qytetit.
  Per me shume informacione dhe nje vizit ne kete prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %