Ju jeni vizitori 4147132

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 Tek Komuna e Parisit
 • DSC_1476.JPG
  Full Screen
  • DSC_1476.JPG%1/8
  • DSC_1479.JPG%2/8
  • DSC_1477.JPG%3/8
  • DSC_1468.JPG%4/8
  • DSC_1469.JPG%5/8
  • DSC_1471.JPG%6/8
  • DSC_1474.JPG%7/8
  • DSC_1480.JPG%8/8
  1/8
  DSC_1476.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 255
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 55,30 m²
  • Mbulim zone: 55,30 m²
  • Vleresim energjie: A
   • per shitje 46 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 1+1 pranë Kompleksit Kristal. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim, ka punime cilesore dhe arredim modern. Organizimi i brendshëm: një dhomë gjumi me ballkon+ sallon me kuzhinë + një tualet . Pozicionimi eshte Lindje-Jug .
  Apartamenti shitet totalisht i mobiluar . Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Cmimi i diskutueshëm!
  Për më shumë informacion apo për të vizituar nga afër këtë apartament, mund të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje/jug
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.30 m²
   • Zone interneti 55.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Hatije Proda
  Telefone: +355672030830
  email: proda.h@c21elite.al / proda.h@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %