Ju jeni vizitori 4618783

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira tek Rruga e Kavajës
 • DSC_1446.JPG
  Full Screen
  • DSC_1446.JPG%1/12
  • DSC_1449.JPG%2/12
  • DSC_1447.JPG%3/12
  • DSC_1448.JPG%4/12
  • DSC_1456.JPG%5/12
  • DSC_1453.JPG%6/12
  • DSC_1458.JPG%7/12
  • DSC_1452.JPG%8/12
  • DSC_1441.JPG%9/12
  • DSC_1442.JPG%10/12
  • DSC_1436.JPG%11/12
  • DSC_1451.JPG%12/12
  1/12
  DSC_1446.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 221
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajës
  • Zona e brendshme: 94 m²
  • Mbulim zone: 94 m²
   • Per qira  430 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti me qira tek rruga e Kavajës, vetëm dy minuta larg qëndrës në katin e katërt banim. Apartamenti ka nje orjentim nga Lindja. Eshtë i organizuar në dy dhoma gjumi, një korridor, një sallon me kuzhinë, një tualet, si dhe një ballkon.Apartamenti është totalisht i mobiluar. Mundësohet edhe post parkingu i cili nuk është i përfshirë tek cmimi i apartamentit. Për më shumë informacion dhe një vizite në pronë, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Librari publike
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.00 m²
   • Zone interneti 94.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta