Ju jeni vizitori 4648392

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile luksoze per Shitje
Ekskluzive
 • a2 (5).JPG
  Full Screen
  • a2 (5).JPG%1/18
  • IMG-20160210-WA0040%2/18
  • IMG-20160210-WA0042-01%3/18
  • IMG-20160210-WA0044-01%4/18
  • IMG-20160210-WA0045-01%5/18
  • IMG-20160210-WA0043-01%6/18
  • IMG-20160210-WA0011%7/18
  • IMG-20160210-WA0026%8/18
  • IMG-20160210-WA0019-01%9/18
  • IMG-20160210-WA0025-01%10/18
  • IMG-20160210-WA0027-01%11/18
  • IMG-20160210-WA0037-01%12/18
  • IMG-20160210-WA0038-01%13/18
  • IMG-20160210-WA0030-01%14/18
  • a3 (5).JPG%15/18
  • a4 (2).JPG%16/18
  • IMG-20160210-WA0012-01%17/18
  • IMG-20160210-WA0033-01%18/18
  1/18
  a2 (5).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 44
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. e Ullishtja e Sauk
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
  • Zone toke: 500 m²
   • per shitje 550 000 €
 • Detajet e prones

  Vile luksoze per Shitje ne zonen e Saukut ne Tirane. E pozicionuar ne nje kodrine me ullishte me peisasazh te bukur nga qyteti i Tiranes duke ofruar qetesine dhe ajrin e paster. E shtrire ne nje siperfaqe toke prej 1000 m2 plotesisht te sistemuara dhe te rrethuara. Me nje siperfaqe te brendshme prej 430 m2 i ndare ne 3 kate. Kati perdhe funksionon si garazh per 3 makina. Kati i pare ofron sallon me 2 zona ndenjeje, kuzhine, studio, tualet dhe nje dhome miqsh qe ka tualet te brendshem dhe hyrje te vecante. Ne mes te katit te pare dhe te dyte ndodhet nje depo. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi ku ndahen ne dhome gjumi e madhe me garderobe dhe tualet te brendshem, dhome gjumi dopio, dhome teke per femije, ne kete kat ka edhe tualet te perbashket, lavanteri dhe ballkon i madh me pamje shume te bukur nga qyteti.
  E gjithe vila ka nje dizajn te vecante dhe modern por edhe shume funksional ne shperndarjen e hapesirave te brendshme dhe ne perfitimin e drites se diellit. Oborri perreth eshte shume i mirembajtur me bar dhe peme te ndryshme ku ofrohen kende te ndryshme relaksi. Vila eshte e shtruar e gjitha me parket druri. Sistem qendror per ngrohjen dhe ftohjen. Gjenerator privat ne raste nderprerje energjie elektrike. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone toke 500.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %