Ju jeni vizitori 4685355

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1
 • 12736439_180633428976722_1052282656_n
  Full Screen
  • 12736439_180633428976722_1052282656_n%1/9
  • 12714342_180633482310050_1534630991_n%2/9
  • 12714016_180633248976740_781890224_n%3/9
  • 12596456_180633195643412_401455389_n%4/9
  • 12721926_180633258976739_1136864120_n%5/9
  • 12735644_180633225643409_724444251_n%6/9
  • 12736152_180633308976734_727995902_n%7/9
  • 12746519_180633328976732_232532912_n%8/9
  • 12746465_180633285643403_1665014023_n%9/9
  1/9
  12736439_180633428976722_1052282656_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 125
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 142 m²
   • per shitje 156 200 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar me 3 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 sallon me kuzhine si edhe ballkon.
  Ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri me ashensor,me punime shume cilesore dhe komode.
  Pozicioni gjeografik i cili ka eshte Jug-perendim dhe Jug-lindje .
  Objekti ndodhet ne nje zone larg ndotjes akustike dhe ka akses ne rruget kryesore te qytetit te Sarandes.
  Per me teper informacione dhe per nje vizit ne kete prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 142.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %