Ju jeni vizitori 4665531

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • 12751899_180647725641959_546285063_o
  Full Screen
  • 12751899_180647725641959_546285063_o%1/7
  • 12675132_180648002308598_30961865_o%2/7
  • 12722328_180647348975330_571349937_o%3/7
  • 12752050_180647502308648_2010818964_o%4/7
  • 12736578_180647382308660_535946662_o%5/7
  • 12736804_180647632308635_1940678274_o%6/7
  • 12752143_180647712308627_891782524_o%7/7
  1/7
  12751899_180647725641959_546285063_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 126
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 104 m²
   • per shitje 114 400 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 104m2 , i organizuar prej 2 dhoma gjumi,2 tualete , 1sallon te perbashket me kuzhinen si edhe nje ballkon me pamje te qart nga deti.
  Objekti ndodhet ne nje nga pikat me te preferuara te qytetit te Sarandes me akses ne rruget kryesore te tije.
  Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te objektit , i cili eshte me punime cilesore dhe komode.
  Pozicionimi i apartamentit eshte Jug-perendim dhe Jug-lindje.
  Per me teper informacione ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %