Ju jeni vizitori 4630230

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qera
 • DSCN2042
  Full Screen
  • DSCN2042%1/7
  • DSCN2044%2/7
  • DSCN2050%3/7
  • DSCN2046%4/7
  • DSCN2043%5/7
  • DSCN2051%6/7
  • DSCN2049%7/7
  1/7
  DSCN2042
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 209
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Qendra e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Dyrrah
  • Zona e brendshme: 114 m²
  • Mbulim zone: 114 m²
  • Condo cmim: 300 €
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qera ne qender te Durresit. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha kushtet e nevojshme dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati 12 katesh. Ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te vecuar. Cmimi eshte i diskutueshem. Ju mirepresim per nje vizite nga afer
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • Ekip
   • frigorifer
   • furnizime
   • Ngritje 1
   • dush 1
   • lavatrice
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 114.00 m²
   • Zone interneti 114.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta