Ju jeni vizitori 4618934

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION, Shitet 2+1 në Misto Mame
 • 12597078_10208281776659142_1458117170_o
  Full Screen
  • 12597078_10208281776659142_1458117170_o%1/12
  • 12476940_10208281779979225_1306636626_o%2/12
  • IMG_0902.JPG%3/12
  • 12765774_10208281779779220_1409719413_o%4/12
  • 12768006_10208281779339209_867125541_o%5/12
  • IMG_0906.JPG%6/12
  • IMG_0908.JPG%7/12
  • 12381167_10208281779579215_349889818_o%8/12
  • 12751946_10208281777899173_1230809034_o%9/12
  • 12751997_10208281780219231_2098819725_o%10/12
  • 12755243_10208281778579190_1625999520_o%11/12
  • 12765714_10208281778859197_994822143_o%12/12
  1/12
  12597078_10208281776659142_1458117170_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 267
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne rruge kryesore Zona Misto Mame
  • Zona e brendshme: 195,75 m²
  • Mbulim zone: 278,50 m²
   • per shitje 55 900 €
 • Detajet e prones

  Apartament për shitje në zonën e Misto Mame, pa hyre per kombinat, me një sipërfaqe prej 113 m2 +165.5 m2 Verandë. Ndodhet në katin II-të të një ndërtimi të ri, mjaft cilësor, në një zonë me akses të shpejtë. Në total janë 2 dhoma gjumi, sallon ndënje me këndin e gatimit, 2 tualete, dhe një verandë. Prona ka dokumentacion të rregullt dhe është në proces hipotekimi. Ka instalimet per sistem individual ngrohje-ftohje. Për më shumë informacion apo për të vizituar nga afër këtë apartament, mund të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 278.50 m²
   • Zone interneti 195.75 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %