Ju jeni vizitori 4596941

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre me Qira , Bllok
 • DSC_1064.JPG
  Full Screen
  • DSC_1064.JPG%1/7
  • DSC_1067.JPG%2/7
  • DSC_1073.JPG%3/7
  • DSC_1072.JPG%4/7
  • DSC_1068.JPG%5/7
  • DSC_1069.JPG%6/7
  • DSC_1074.JPG%7/7
  1/7
  DSC_1064.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 268
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 118 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • Per qira  2 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qira ambjent zyrash, hapesira te organizuara ne , holl pritjeje, 3 dhoma njera me ballkon, 2 tualete dhe nje depo. Ambjentet kane ndricimi fantastik natyral kjo fal vetratave te medha prej xhami dhe ne nje nga qendrat komerciale me prestigjioze. Per me shume detaje apo nje vizite prane ketij ambjenti mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 118.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta