Ju jeni vizitori 4136178

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje tek Gjiri i Lalezit
 • DSC08238a
  Full Screen
  • DSC08238a%1/10
  • B_23_1%2/10
  • B_23_2%3/10
  • B_23_3%4/10
  • B_23_4%5/10
  • B_23_5%6/10
  • B_20_ap_1+1_orientimi%7/10
  • B_20_ap_1+1_A%8/10
  • B_20_ap_1+1_C%9/10
  • B_20_ap_1+1_B%10/10
  1/10
  DSC08238a
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 293
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: Plazhi i Gjiri i Lalezit
  • Zona e brendshme: 56,20 m²
  • Mbulim zone: 61,90 m²
   • per shitje 49 500 €
 • Detajet e prones

  Ju tashme keni nje mundesi shume te mire per te pasur nje shtepi buze detit, tek Gjiri i Lalezit. ME nje siperfaqe prej 60 m2, ju tashme keni nje variant shume ekonomik per te kaluar pushimet tuaja buzedetit. Perla resort eshte nje rezidence e re, e cila ofron shume sherbime si Supermarket, bar-restorant, pishine, ambiente te gjelberta, parkim, mirembajtje, sigurim 24 ore, kend lojrash per femije, fush sportive.Perla Resort eshte kompleks turistik qe ndodhet buzedetit, ne vijen e pare te detit adriatik, tek Gjiri i Lalezit. Pozicioni gjeografik eshte nga me te miret ne te gjithe detin Adriatik, me nje distance prej 40 min nga Tirana dhe 30 minuta nga Aeroporti i Rinasit. Perla Resort eshte nje residence moderne me nje game te gjere sherbimesh dhe infrastrukture.Ju ftojme te na kontaktoni per informacion shtese ose per nje vizite prane prones.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 61.90 m²
   • Zone interneti 56.20 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %