Ju jeni vizitori 4610560

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super OKAZION, 60 000 m2 Toke Buzë Autostrade, Pranë Mektrini Motors, Vetëm 27.5 EUR/m2, Shitet Nën Çmim!!!
Ekskluzive
 • 7ec3b178-fe20-411c-8642-928d282211a6
  Full Screen
  • 7ec3b178-fe20-411c-8642-928d282211a6%1/7
  • Retail park - DURRES_TIRANE plot - G%2/7
  • ca2f84ce-2d55-4645-8883-71446dee50dc%3/7
  • 543e4a29-73a8-4b3b-9eb1-34055fcd3a66%4/7
  • IMG_20160215_163121%5/7
  • IMG_20160215_162859%6/7
  • Retail park - DURRES_TIRANE - G%7/7
  1/7
  7ec3b178-fe20-411c-8642-928d282211a6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 81
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: Jo e aplikueshme
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Autostrada Durres-Tirane
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 6,00 ha
  • Mbulim zone: 6,00 ha
   • per shitje 1 650 000 €
 • Detajet e prones

  Toka ndodhet ne zonen e Xhafzotaj, ka forem katrore (250m X 240m) dhe eshte buze autostrades. Pronaret aktual e kane blere 42 EUR/m2 dhe e shesin nen çmim. Plani origjinal per token ka qene ndertimi i nje parku komercial. Duke qene afer me portin e Durresit, ajo mund te perdoret nga kompani import-eksporti, fasonet, kompani te perpunimit te peshkut etj.
  Fasada me autostraden eshte 250m e gjate duke ju dhene nje avantazh te jashtezakonshem. Kjo eshte nder te vetmet toka te lira ne zone; shumica jane te zhvilluara nga biznese te ndryshme. Edhe nese nuk ke nje plan te qarte biznesi per momentin, ia vlen te investosh ne nje prone te tille per shkak te pozicionit strategjik dhe çmimit te pakrahasueshem. Ne muajt qe vijne ekonomia Shqiptare gradualisht do ta mari vehten dhe çmimet e pronave te paluajtshme do te rriten.

  Shfrytezoje kete mundesi dhe bej nje investim te zgjuar. Ne pak kohe do kesh nje prone qe vlera vetem i rritet.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 60033.00 m²
   • Zone interneti 60033.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %